رحمان، قهرمان بلامنازع جهان باز هم رکورد شکنی کرد و طلایی شد/ پایان کار کاروان ایران با 6 نشان رنگارنگ

رقابت های جام جهانی وزنه برداری معلولین- فزاع امارات؛
رحمان، قهرمان بلامنازع جهان باز هم رکورد شکنی کرد و طلایی شد/ پایان کار کاروان ایران با 6 نشان رنگارنگ

سیامند رحمان در رقابت های دسته فوق سنگین، با مهار وزنه های 275، 286 و 296 کیلوگرمی موفق شد بار دیگر عنوان قهرمانی دسته 107+ را از آن خود کند. وی ضمن کسب عنوان قهرمانی، رکورد پیشین این دسته را که به نام خودش بود، مجددا ارتقا داد.

پس از رحمان نماینده مصر با رکورد 226 کیلوگرم به عنوان نایب قهرمان دسته فوق سنگین دست یافت و جایگاه سوم و نشان برنز هم به نماینده اردن با رکورد 220 کیلوگرم رسید.

بر این اساس، پرونده کاروان جمهوری اسلامی ایران در رقابت های جام جهانی معلولین با کسب نتایج زیر بسته شد:

- دسته 65 کیلوگرم، حمزه محمدی نشان برنز

- دسته 80 کیلوگرم، مجید فرزین نشان طلا و ارتقا رکورد جهان

- دسته 88 کیلوگرم، سید حامد صلحی پور، نشان طلا

- دسته 97 کیلوگرم، سامان رضی، نشان نقره

- دسته 107 کیلوگرم، علی صادق زاده نشان نقره  و منصور پورمیرزایی عنوان پنجم

- دسته 107+ کیلوگرم، سیامند رحمان، نشان طلا

رقابت های جام جهانی وزنه برداری با حضور بیش از 200 وزنه بردار از 42 کشور جهان از 26 بهمن ماه به میزبانی امارات آغاز شد و امروز به کار خود پایان داد.این رقابت ها فرصتی بود تا وزنه برداران سراسر جهان رنکینگ خود را برای بازی های پارالمپیک ریو ارتقا دهند.

تیم ملی وزنه برداری کشورمان با کسب 6 نشان رنگارنگ، شامگاه جمعه، 30 بهمن ماه به میهن باز خواهد گشت.

 

 

     دوره مسابقات قهرمانی کشور تنیس روی میز بانوان (مشهد 1390)  
      مقامهاي تيمي :
               تیمی نشسته بزرگسالان:
مقام استان اسامي اعضاء تيم رديف
اول تهران رقیه روشن، سارا عزیزی، مهین احمدی 1
دوم کرمان مطهره سیار، افسانه مهدی آباد، شهین کاظمی 2
سوم مشترک توابع تهران الهام چزانی، حمیرا هدایتی، زینب طالبی 3
سوم مشترک خوزستان فروغ بختیاری، فریده شفیعی، مریم محمدخانی 4
      5
     تیمی ایستاده بزرگسالان:  
اول خوزستان مهناز امینی، مریم کوچکوند 1
دوم چهارمحال  ناهید بلالی، سمیه مصطفوی 2
سوم مشترک تهران شیرین اسماعیل پور، مرضیه محمودی 3
سوم مشترک فارس فاطمه معین زاده، مریم زارع 4
    تیمی نشسته جوانان :  
اول اصفهان مرضیه اخوان، مریم احمدیان 1
دوم فارس سمیه کهزادپور، لیلا ابراهیمی 2
سوم مشترک خوزستان شیما سیاهی پور، ندا رضا زاده 3
سوم مشترک تهران مریم علیزاده، زهرا شاهی آذر 4
    تیمی ایستاده جوانان :  
اول خ.رضوی مریم ترابی، فاطمه فقیرمحمدی 1
دوم خ.جنوبی زهرا علی آبادی، خاطره خالدار 2
سوم مشترک همدان سیده مهناز حسینی، زکیه خدابنده لو 3
سوم مشترک بوشهر سکینه کیهان، فاطمه دریایی 4
       مجموع امتيازات:
مقام امتياز استان رديف
اول   تهران 1
دوم   خراسان رضوی 2
سوم   خوزستان 3
       
مسابقات: 
1393

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی