معرفی ترکیب اصلی تیم ملی بانوان در تیر ماه/ برگزاری اردوی دهم در ساری

نایب رئیس انجمن والیبال معلولین خبر داد:
معرفی ترکیب اصلی تیم ملی بانوان در تیر ماه/ برگزاری اردوی دهم در ساری

لیلی توکلی، نایب رئیس انجمن والیبال معلولین از برگزاری دهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بانوان در ساری خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین پیرامون این خبر گفت: دهمین مرحله از تمرینات تیم ملی والیبال نشسته بانوان به جهت ایجاد تنوع و تطبیق شرایط بدنی ورزشکاران با آب و هوای محل برگزاری رقابت های پارالمپیک ریو،در ساری برگزار می شود و ملی پوشان امروز وارد این شهر می شوند.

توکلی خاطر نشان کرد:در این اردو 16 بازیکن دعوت شده اند و طی دو اردوی بعدی به ترکیب نهایی خواهیم رسید و تیر ماه اسامی ملی پوشان اعزامی به بازی های پارالمپیک اعلام خواهد شد.

نایب رئیس انجمن والیبال معلولین افزود: شرایط عمومی ملی پوشان مطلوب است و در ایام باقی مانده به بازی های ریو تلاش می کنیم با آمادگی کامل در این رویداد مهم شرکت کنیم.

نسرین فرهادی، طیبه جعفری(چهارمحال‌وبختیاری)، زهرا عبدی،سمیرا خالقی (زنجان)،معصومه زارعی، ندا پنجه‌باشی (خراسان رضوی)،عشرت کردستانی،بتول جعفریان،مریم اسحاقی،بتول خلیل‌زاده (کرمان)، زهرا دانایی (گلستان)،زهرا نجاتی‌عارف(همدان)،سعیده کشوری،(لرستان)،مهری فلاحی( گیلان)،زینب ملکی (اصفهان)،فرزانه حیدری(هرمزگان) ملی پوشان دعوت شده به دهمین مرحله تمرینات هستند که از امروز، دهم خرداد ماه وارد ساری می شوند.

تمرینات این مرحله زیر نظر مریم ایران منش،سرمربی تیم ملی،برگزار می شود و بتول مهران پور به عنوان مربی و فرید صائبی به عنوان مدیر فنی در کنار سرمربی بر فعالیت ملی پوشان نظارت دارند.

پوران سرلک نیز به عنوان نماینده فرهنگی این اردو معرفی شده و سرپرستی تمرینات که از 11 تا 24 خرداد ماه در جریان خواهد بود بر عهده معصومه مهرورز است.

 

 

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی