کمانداران تیم ملی در خرداد ماه به اوج آمادگی می رسند/ شانس کسب سهمیه از مسابقات چک

رئیس انجمن تیر و کمان جانبازان و معلولین:
کمانداران تیم ملی در خرداد ماه به اوج آمادگی می رسند/ شانس کسب سهمیه از مسابقات چک

رئیس انجمن تیر و کمان جانبازان و معلولین در حاشیه برگزاری دوازدهمین مرحله تمرینات تیم ملی پیرامون آمادگی ملی پوشان برای مسابقات کسب سهمیه جمهوری چک گفتگو کرد.

وی ضمن ابراز خرسندی از آمادگی کمانداران گفت: اردوی مرحله ی دوازدهم، دومین مرحله تمرینات تیم ملی در سال جدید بود و با توجه به پشت سر گذاشتن فصل بدن سازی در زمستان، تاثیرات این تمرینات به خوبی در رکوردهای کمانداران مشهود بود.

کهتری افزود: اردوی سیزدهم، مصادف با اعزام به مسابقات کسب سهمیه در جمهوری چک خواهد بود و از این رو تمرینات به گونه ای برنامه ریزی شده که ملی پوشان در خرداد ماه به اوج آمادگی برسند و دراین شرایط در مسابقات حضور یابند. البته این روند،به صورت سینوسی است و باید در زمان مسابقات کمانداران در قله ی آمادگی باشند و پس از آن از فشار کاسته شده و دوباره در شرف اعزام به پارالمپیک در بیشترین حالت آمادگی قرار بگیرند.

رئیس انجمن تیر و کمان در خصوص تمرینات بدن سازی ملی پوشان گفت: برنامه ی بدن سازی که در زمستان انجام شد بسیار مفید بود و برای ایام باقی مانده تا پارالمپیک هم برنامه خاص بدن سازی در نظر گرفته شده است. رکوردهایی که از کمانداران در سال جدید به ثبت رسیده بسیار خوب و رضایت بخش است و امیدوارم در مسابقات جمهوری چک نیز با همین روند شرکت کنیم و به دستاوردهای مورد نظر برسیم.

وی تصریح کرد: در مسابقات چک شانس کسب یک سهمیه در کامپوند بانوان را داریم و چنانچه کلاس پزشکی زهرا حسینی نیز تایید شود، وی نیز در کلاس W1 شانس کسب سهمیه خواهد داشت و در این صورت در پارالمپیک می توانیم در بخش میکس کلاس W1 هم نماینده داشته باشیم.

دوازدهمین مرحله تمرینات تیم ملی تیر و کمان جانبازان و معلولین با حضور ابراهیم رنجبر کیوج، مجید کاکوش، محدثه کهنسال، سیده زهرا حسینی (تهران)، غلامرضا رحیمی (خوزستان)، هادی نوری (اصفهان)، سمیه عباسپور،زهرا نعمتی (کرمان)، اصغر فتاحی فرادنبه (چهارمحال و بختیاری)، فرزانه عسگری (آذربایجان شرقی) تا اول خرداد ماه در تهران برپاست.

آلگ نیکولاویچ (سرمربی)، مونیکا سیمونز، جبرائیل عبادی و سعید اصغری گنجی به عنوان مربیان تیم ملی هدایت ملی پوشان را بر عهده دارند، علی جمشیدی نماینده فرهنگی این اردوست و سرپرستی تمرینات نیز عهده مهسا محمد زاده است.

 

 

دسته: 
انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی