آغاز رقابت های قهرمانی کشور همزمان با چهلمین روز درگذشت بهمن گلبارنژاد

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولین خبر داد:
آغاز رقابت های قهرمانی کشور همزمان با چهلمین روز درگذشت بهمن گلبارنژاد

فرهاد عصفوری، رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولین از آغاز رقابت های قهرمانی کشور این رشته همزمان با چهلمین روز درگذشت مرحوم بهمن گلبارنژاد خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون پیرامون این خبر افزود: در این رقابت ها 10 تیم از استان های تهران، زنجان، فارس، خراسان رضوی، گیلان، کهکیلویه و بویراحمد، مازندران، کرمان، خراسان شمالی و آذربایجان شرقی حضور دارند و هر تیم مجاز است تا 6 ورزشکار، صرف نظر از گروه سنی، به همراه داشته باشد.

عصفوری اعلام کرد: برای اولین بار در طول برگزاری مسابقات قهرمانی کشور موفق شدیم مسابقات این دوره را در تقویم رسمی فدراسیون جهانی دوچرخه سواری به ثبت برسانیم و از این رو امتیازات کسب شده توسط دوچرخه سواران در مسابقات قهرمانی کشور در رنکینگ جهانی آنها تاثیر گذار خواهد بود.

رئیس انجمن دوچرخه سواری خاطر نشان کرد: مسابقات در مواد یک کیلومتر سرعت، تعقیبی انفرادی ( 3 کیلومتر و 4 کیلومتر)، تایم تریل انفرادی و استقامت از صبح روز 11 آبان ماه، همزمان با چهلمین روز درگذشت مرحوم گلبارنژاد در شهر شیراز آغاز خواهد شد.

وی افزود: اولین ماده ای که مسابقات آن برگزار می شود سه کیلومتر و چهار کیلومتر خواهد بود، عصر روز یازدهم آبان مراسم افتتاحیه که همراه با برنامه های ویژه ی یادبود مرحوم گلبار نژاد است برگزار می شود و بر مزار این ورزشکار فقید حضور خواهیم یافت.

عصفوری گفت: صبح روز دوازدهم مسابقات تایم تریل انفرادی و بعدازظهر آن روز رقابت های یک کیلومتر انجام می شود و در نهایت روز سیزدهم آبان ماه نیز آخرین ماده این مسابقات، یعنی استقامت برگزار خواهد شد و پس از آن رقابت ها به کار خود پایان خواهد داد.

رئیس انجمن دوچرخه سواری در ادامه اضافه کرد: با توجه به اینکه رقابت های قهرمانی کشور این دوره به یاد مرحوم گلبارنژاد برگزار می شود، شاهد حضور خوبی از استان ها بودیم و به نظر می رسد به دلیل زنده نگه داشتن نام این ورزشکار ارزنده، تیم ها با انگیزه و قدرت بیشتری حضور یافته اند و امید می رود در سالهای آتی شاهد حضور 20 تیم در مسابقات قهرمانی کشور باشیم.

وی در پایان اظهار داشت: مرحوم گلبارنژاد وزنه ی مهمی در دوچرخه سواری استان خود و کشور بود و از این رشته حمایت می کرد و از دست دادن او ضایعه ی بزرگی بود و امید است با برگزاری این رقابت ها بتوانیم یاد این ورزشکار گرانقدر را زنده نگه داریم.

رقابت های قهرمانی کشور دوچرخه سواری جانبازان و معلولین از 11 تا 13 آبان ماه به میزبانی هیات فارس و در شهر شیراز برگزار خواهد شد.

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی