آغاز چهاردهمین دوره رقابت های لیگ باشگاهی والیبال نشسته بانوان از 14 دی ماه

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
مسئول لیگ والیبال نشسته بانوان اعلام کرد:
آغاز چهاردهمین دوره رقابت های لیگ باشگاهی والیبال نشسته بانوان از 14 دی ماه

لیلی توکلی، مسئول لیگ والیبال نشسته بانوان از آغاز رقابت های دور رفت به میزبانی مشهد مقدس خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون در این خصوص افزود: چهاردهمین دوره مسابقات باشگاهی والیبال نشسته بانوان از فردا، 14 دی ماه به میزبانی هیات خراسان رضوی و در شهر مشهد آغاز می شود و تا 17 دی ماه نیز در جریان خواهد بود.

توکلی گفت: در مسابقات دور رفت 11 تیم حضور دارند که با توجه به نتایج سال گذشته و نیز قرعه کشی، در دو گروه تقسیم می شوند و در دو جدول دوره ای با هم به رقابت خواهند پرداخت. در پایان دور اول مسابقات و با توجه به نتایج کسب شده، تیم های اول تا سوم هر گروه در مرحله ی دوم یا برگشت، در قالب دسته ی برتر و تیم های باقی مانده در قالب دسته یک برای کسب عنوان تلاش می کنند.

مسئول لیگ والیبال نشسته خاطر نشان کرد: با توجه به حضور ملی پوشان در مسابقات باشگاهی و برگزاری اردوهای تیم ملی در سال گذشته و نیز کسب دو تجربه ی برون مرزی در مسابقات جام بین قاره ای و بازی های پارالمپیک، می توانیم شاهد رقابت های جذاب تری به نسبت سالهای گذشته باشیم و شرکت کنندگان با آمادگی خوبی در مسابقات حاضر می شوند و انتظار داریم بازیکنان جدیدی را نیز در این دوره از مسابقات همراه داشته باشیم.

وی افزود: تیم های ذوب آهن اصفهان، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، شهدای غواص کرمان، شهرداری ارومیه و تیم هایی از هیات های فارس، لرستان، مازندران، همدان، خراسان رضوی، هرمزگان و آذربایجان شرقی، در این مسابقات حضور یافتنه اند که پس از انجام قرعه کشی در دو گروه به رقابت خواهند پرداخت.

توکلی در پایان اعلام کرد: پس از اتمام مسابقات دور رفت، مکان و زمان برگزاری رقابت های مرحله ی دوم یا برگشت نیز اعلام خواهد شد.

 

 

 

 

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی