اردوهای یکسان سازی پس از مسابقات آزاد و قهرمانی کشور برگزار می شود/ 30 آبان آخرین فرصت ثبت نام مرحله ی چهارم مسابقات آزاد

رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین اعلام کرد:
اردوهای یکسان سازی پس از مسابقات آزاد و قهرمانی کشور برگزار می شود/ 30 آبان آخرین فرصت ثبت نام مرحله ی چهارم مسابقات آزاد

رقیه اله کرمی، رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین از برگزاری اردوهای یکسان سازی پس از مسابقات قهرمانی کشور و آزاد خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون پیرامون این خبر گفت: با توجه به پیش رو بودن مسابقات قهرمانی کشور و نیز نزدیک شدن به اتمام چهارمین دوره مسابقات آزاد تیراندازی، در نظر داریم پس از اتمام این رقابت ها از نفرات برتر و مستعدی که در این دو رویداد شناسایی شده اند، برای شرکت در اردوهای یکسان سازی دعوت کرده و از این طریق این استعداد ها را برای پشتوانه سازی تیم ملی پرورش می دهیم.

اله کرمی افزود: خوشبختانه مسابقات مرحله ی سوم با اطلاع رسانی خوبی از سوی هیات های استانی برگزار شد و شاهد حضور ورزشکارانی بودیم که پیش از این استانهای آنها در مسابقات آزاد زیاد فعال نبودند. خراسان رضوی، یزد، زنجان، سمنان، آذربایجان غربی استانهایی هستند که به نسبت دوره های قبل پررنگ تر ظاهر شدند و شایسته ی تقدیر هستند.

رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین خاطر نشان کرد: از سوی دیگر استان هایی هم هستند که در دوره های قبل شرکت کنندگان بیشتری داشتند و این دوره کم رنگ تر بودند و امیدواریم این هیات ها نیز همانند گذشته فعال شوند.

وی گفت: مرحله ی سوم از چهارمین دوره مسابقات آزاد با حضور 50 تیرانداز از استان های آذربایجان غربی، خراسان رضوی، زنجان، یزد، سمنان، تهران، فارس، آذربایجان شرقی، خوزستان و چهارمحل و بختیاری در دو کلاس و 7 ماده طی روزهای 3 تا 6 آبان ماه برگزار شد و در این مرحله شاهد ثبت رکوردهایی بودیم که به نسبت دوره های قبل قابل توجه بودند.

اله کرمی اعلام کرد: با توجه به اینکه پس از مرحله ی چهارم، مسابقات فینال برگزارمی شود، لازم است شرکت کنندگان حداقل در دو مرحله از مسابقات آزاد شرکت کرده باشند تا در صورت کسب رکوردهای مورد نظر به مرحله ی پنجم یا فینال دعوت شوند.

رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین خاطر نشان کرد: متقاضیان شرکت در مرحله ی چهارم تا 30 آبان ماه فرصت  دارند طبق دستورالعمل دوره های گذشته ثبت نام کنند و پس از اتمام زمان ثبت نام، تاریخ برگزاری رقابت های مرحله ی چهارم اعلام خواهد شد.

 

دسته: 
انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی