ارزیابی دور رفت رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
ارزیابی دور رفت رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته

رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته کشور روز چهارشنبه گفت: رقابتهای دور رفت والیبال نشسته لیگ باشگاه های کشور امسال از نظر کیفی روند رو به رشدی داشت.

خضرالله ترابی در گفتگو با خبرنگار فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان اظهار داشت: خوشبختانه حضور فعال تیم ها و کادر فنی آنها نشانگر پویایی این رشته در کشور و در میان افراد معلول است.

وی تصریح کرد: نتایج بازیها بسیار به هم نزدیک بود به طوری که برای تعیین مقام سه تیم برتر تفاضل پوئن آنها محاسبه شد.

ترابی افزود: دور رفت این مسابقات که از 20 آبان آغاز گردیده بود، در مجموع با انجام 28 بازی در شش هفته پیاپی تا یازدهم دی ماه به میزبانی شهرهای مختلف در جریان بود.

وی در خصوص میزبانی این رقابتها گفت: یکی از بهترین و مدرن ترین سالنهای والیبال در جهان، سال والیبال تبریز است که برای برخی از بازیها در اختیار ما بود. همچنین شهرهایی مانند آبادان، اصفهان و به طور کلی تیمهای که میزبانی مسابقات را پذیرفته بودند، تمام تلاش خود را برای این امر به کار گرفته بودند.

خضرالله ترابی با اشاره به نتایج دور رفت رقابت های لیگ برتر والیبال نشسته اظهار داشت: تیم ذوب آهن اصفهان با 6 برد، ا باخت و 590 پوئن مثبت، 417 پوئن منفی و 13 امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت.

وی ادامه داد: تیم  صنعت نفت آبادان با 6 برد، 1 باخت، 637 پوئن مثبت، 533 پوئن منفی و 13 امتیاز و تیم گسترش فولاد تبریز با 6 برد، یک باخت، 657 پوئن مثبت، 617 پوئن منفی و 13 امتیاز در رده دوم و سوم جدول این مسابقات قرار گرفتند.

رئیس سازمان لیگ والیبال نشسته کشور در پایان گفت:  ما امیدواریم دور برگشت این مسابقات که از 24 دیماه آغاز می شود همچون رقابت های نیم فصل از نظر فنی در سطح مطلوبی برگزار گردد.

دسته: