از مسابقات قهرمانی کشور جوانان زیر 17 استعدادهای خوبی شناسایی شدند

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین:
از مسابقات قهرمانی کشور جوانان زیر 17 استعدادهای خوبی شناسایی شدند

علی اصغرهادی زاده، رئیس انجمن دو و میدانی جانبازان و معلولین از شناسایی ورزشکاران مستعد زیر 17 سال در خلال برگزاری رقابت های قهرمانی کشور خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در این خصوص گفت: این رقابت ها برای اولین بار در دو گروه زیر 17 و زیر 14 سال برگزار شد و حضور این گروه سنی در این مسابقات به شدت همه را تحت تاثیر قرار داده بود و به جرات می توانم بگویم که بعد از سی سال فعالیت در این رشته واقعا لذت بردم و حضور این ورزشکاران نوجوان و جوان فضایی بسیار با نشاط ایجاد کرده و اقدامی ارزشمند بود.

هادیزاده افزود: در این مسابقات چهره هایی شناسایی شدند که هر کدام در آینده می توانند در زمره قهرمانان ملی باشند و چنانچه مسابقات پاراآسیایی جوانان برگزار شود می توانیم از منتخبین این رقابت ها به بازی های پاراآسیایی جوانان اعزام کنیم.

رئیس انجمن دو ومیدانی تصریح کرد: شرایط آموزشی ما در استان ها مطلوب است و درهر استان مربیان خوبی داریم. فقط باید تجهیزات به مقدار کافی فراهم شود تا ورزشکاران جدید بتوانند فعالیت های خود را آغاز کنند و امیدوارم در این زمینه با حمایت فدراسیون بتوانیم به پرورش هر چه بیشتر این نیروها اقدام کنیم.

اولین دوره رقابت های قهرمانی کشور دوو میدانی ورزشکاران دارای معلولیت زیر 17 سال طی روزهای 16 و 17 اردیبهشت ماه با حضور 172 ورزشکار از 18 استان کشور برگزار شد.

دسته: 
انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی