استعدادیابی و رصد ورزشکاران هدف عمده مسابقات قهرمانی کشور/ کسب آمادگی برای مسابقات جهانی مکزیک

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
رئیس انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین اعلام کرد:
استعدادیابی و رصد ورزشکاران هدف عمده مسابقات قهرمانی کشور/ کسب آمادگی برای مسابقات جهانی مکزیک

علی اصغر رواسی، رئیس انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین از برگزاری بیست و سومین دوره رقابت های قهرمانی کشور وزنه برداری در بهمن ماه سال جاری خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در این خصوص افزود: رقابت های قهرمانی کشور وزنه برداری بهمن سال جاری برگزار می شود و عمده ترین هدف ماه از برگزاری آن شناسایی ورزشکاران جدید و استعدادهای جوان و نیز سنجش سطح توانمندی وزنه برداران سراسر کشور است.

رواسی خاطر نشان کرد: با توجه به پیش رو بودن مسابقات جهانی مکزیک که مهر ماه سال 96 برگزار می شود، رقابت های قهرمانی کشور فرصت خوبی است تا وزنه برداران توانمندی های خود را نشان دهند و برای ورود به تیم ملی تلاش کنند. در مسابقات قهرمانی کشور همه دیده می شوند و صرف نظر از نتیجه، عملکرد تک تک شرکت کنندگان زیر نظر خواهد بود.

رئیس انجمن وزنه برداری گفت: برای مسابقات جهانی مکزیک تعدادی اردوی آمادگی پیش بینی شده که بخشی از آن پیش از پایان سال و باقی آن در سال جدید برگزار می شود. در مراحل اولیه اردوها نفراتی دعوت می شوند که یا از قبل نسبت به عملکرد آنها شناخت وجود دارد و یا از خلال مسابقات قهرمانی کشور شناسایی شده اند.

وی افزود: مهم ترین رویداد پیش روی ما بازی های پارالمپیک 2020 است و باید از حالا برای حضوری شایسته در آن و بدست آوردن مجدد جایگاههای جهانی و بین المللی مان در این رشته تلاش کنیم و در گام اول رقابت های قهرمانی کشور فرصت مناسبی است تا از شرایط وزنه برداری در کشور ارزیابی خوبی داشته باشیم.

 

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی