اولین مرحله از تمرینات تیم ملی دوچرخه سواری جانبازان و معلولین برگزار می شود

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
برای آمادگی حضور در مسابقات پاراآسیایی 2017 بحرین؛
اولین مرحله از تمرینات تیم ملی دوچرخه سواری جانبازان و معلولین برگزار می شود

اولین مرحله از تمرینات تیم ملی دوچرخه سواری جانبازان و معلولین به میزبانی زاهدان برگزار می شود.

فرهاد عصفوری، رئیس انجمن دوچرخه سواری جانبازان و معلولین با اعلام این خبر گفت: همان طور که اعلام شد تیم ملی دوچرخه سواری با ترکیب دو ملی پوش در مسابقات پاراآسیایی بحرین 2017 شرکت می کند و به همین منظور اولین مرحله از تمرینات این ملی پوشان از 19 دی ماه به میزبانی زاهدان آغاز می شود.

رئیس انجمن دوچرخه سواری در ادامه افزود: مسابقات آسیایی بحرین برای چهارمین سال متوالی است که به صورت تجمیع با مسابقات نابینایان و ورزشکاران غیر معلول برگزار می شود و امتیازات کسب شده در آن برای مسابقات پاراآسیایی اندونزی نیز تاثیر گذار خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: فدراسیون جهانی برای مسابقات بحرین به هر کشور 2 سهمیه داده است. البته این تعداد سهمیه به دلیل برگزاری این مسابقات در ماده ی تایم تریل انفرادی است و اگر رقابت های استقامت نیز برگزار می شد، سهمیه ها افزایش می یافت. از کشور ما نیز آقایان مهدی محمدی و بهرام سلیمانی که در رقابت های قهرمانی کشور اخیر بیشترین امتیازات را کسب کرده بودند، انتخاب شدند و اولین اردوی تیم ملی نیز با حضور آنها برگزار می شود.

عصفوری در ادامه گفت: تمرینات ما به مدت 12 روز در شهر زاهدان برگزار می شود و اردوی دوم از 20 بهمن به میزبانی یکی از شهرهای گرمسیری که از نظر شرایط جوی مشابه بحرین است برپا خواهد شد. پس از آن از اول اسفند در تهران اردوی متصل به اعزام برگزار می شود و سوم اسفند ماه نیز عازم رقابت های پاراآسیایی بحرین خواهیم شد.

رئیس انجمن دوچرخه سواری تصریح کرد: این مسابقات برای ما اهمیت ویژه ای دارد و خوشبختانه با مساعدت فدراسیون از دو سهمیه خود استفاده کردیم و دو ورزشکار به این رویداد اعزام می کنیم. با توجه به پیش رو بودن مسابقات پاراآسیایی اندونزی و نیز پس از آن بازی های پارالمپیک، کسب امتیاز از چنین مسابقاتی برای ما قابل توجه است.

اولین اردوی آمادگی تیم ملی دوچرخه سواری با حضور مهدی محمدی از زنجان و بهرام سلیمانی از فارس به مربیگری فرهاد عصفوری از 19 تا 30 دی ماه به میزبانی زاهدان برپا خواهد بود.

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی