اولین نشست بحث و تبادل نظر در خصوص عملکرد هیات های استان برگزار شد

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
با حضور مسئولین هیات کرمانشاه؛
اولین نشست بحث و تبادل نظر در خصوص عملکرد هیات های استان برگزار شد

اولین نشست بحث و تبادل نظر پیرامون عملکرد هیات های استانی به میزبانی فدراسیون و با حضور مسئولین هیات کرمانشاه برگزار شد.

در این نشست جمعی از مسئولین و مدیران فدراسین با رئیس، دبیر و نایب رئیس بانوان هیات کرمانشاه پیرامون عملکرد این هیات، مشکلات و موانع موجود و راهکارهای پیشنهادی گفتگو کردند.

هیات کرمانشاه توانست از رتبه ی بیست و دوم در سال 93 به  رتبه ی دوازدهم در سال 94 ارتقا یابد و جایگاه خود را در میان هیات های ا ستانی ارتقا دهد.

پس از کرمانشاه، مسئولین 4 استان دیگر نیز به تهران سفر می کنند و در نشستی مشابه به بیان مسائل و مشکلات خواهند پرداخت. همچنین مسئولین فدراسیون به 4 استان سفرمی کنند و از نزدیک در جریان روند فعالیتها و مسائل موجود قرار خواهند گرفت.

عزت اله پرنیان، رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین کرمانشاه پس از پایان این نشست در گفتگو با روابط عمومی اظهار داشت: این نشست فرصت خوبی بود که به صورت حضوری توانستیم مسئولین فدراسیون را در جریان فعالیت ها، مسائل و مشکلات فدراسیون قرار دهیم و امیدواریم بتوانیم هم در بحث ورزش همگانی و هم در قهرمانی فعالیت های خود را گسترش داده و بر توسعه ورزش جانبازان و معلولین استان بیافزاییم.

رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولین کرمانشاه افزود: طی 18 ماهی که مسئولیت هیات را بر عهده دارم خوشبختانه توانستیم به پیشرفتهای زیادی دست یابیم و جایگاه هیات را به نسبت سال 93 ارتقا دهیم.

پرنیان گفت: فدراسیون همیشه حامی هیات ما بوده و راهکاری موثری در جهت توسعته ی فعالیت ها ارائه کرده است. امیدواریم با تداوم این حمایت بتوانیم روز به روز بر شمار ورزشکاران و رشته های ورزشی بیافزاییم و قهرمانان بیشتری را به جامعه ی ورزش جانبازان و معلولین معرفی کنیم.

دسته: 
استان: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی