اپلیکیشن بازی های پارالمپیک رو نمایی شد

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
در آستانه بازی های پارالمپیک ریو 2016؛
اپلیکیشن بازی های پارالمپیک رو نمایی شد

اپلیکیشن پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ جهت اطلاع رسانی از آخرین رویدادهای کاروان ورزشی ایران به همت پایگاه اینترنتی معلولان ایران منتشر شده است.

اپلیکیشن پارالمپیک ریو دارای چندین بخش آنلاین شامل آخرین رویدادهای ریو ۲۰۱۶، جدول کسب مدال ها و روز و ساعت بازی ورزشکاران ایرانی است.

همچنین در این نرم افزار موبایلی اطلاعات کامل تیم های اعزامی کشورمان به ریو شامل آخرین عکس تیمی و اسامی تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی و دانستنی‌هایی درباره ادوار پارالمپیک از ابتدا تاکنون درج شده است.

از قسمت های جالب این اپلیکیشن معرفی صفحات اینستاگرام تعدادی از ورزشکاران اعزامی به بازی های پارالمپیک است و علاقه‌مندان به قهرمانان ایرانی می توانند به طور مستقیم از صفحات این ورزشکاران دیدن کرده و بدون واسطه با آنها در ارتباط باشند.

در اپلیکیشن پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ بخش های آنلاین شامل اعلام روز و ساعت بازی های ورزشکاران ایران، جدول آخرین مدالها، آخرین اخبار پارالمپیک از سایت شمعدانی و خبرگزاری مهر و بخش هایی از قبیل معرفی کاروان پارالمپیک ایران، دانستنی های پارالمپیک، اینستاگرام  ورزشکاران و معرفی جامع ورزش های پارالمپیک است.

پایگاه اینترنتی معلولان ایران با بیش از ۱۵ سال فعالیت در عرصه اطلاع رسانی به افراد دارای معلولیت اخیرا اپلیکیشن ورزشی را به منظور ترویج ورزش همگانی میان افراد دارای معلولیت منتشر کرده است.

علاقه‌مندان جهت دانلود رایگان اپلیکیشن پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ می توانند به سایت شمعدانی به نشانی www.shamdani.com  یا سایت کافه بازار مراجعه نمایند.

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی