بانوی ملی پوش تیم تنیس روی میز جانبازان و معلولان: اخلاق مداری لازمه کسب موفقیت در ورزش است

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
بانوی ملی پوش تیم تنیس روی میز جانبازان و معلولان: اخلاق مداری لازمه کسب موفقیت در ورزش است

عضو تیم ملی تنیس روی میز بانوان کشور در گفتگو با خبرنگار فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان اظهار داشت: رعایت اخلاق در ورزش برای دستیابی به اهداف متعالی یک اصل است.

نرگس خزایی در حاشیه برگزاری سومین همایش فرزندان آفتاب افزود: ورزشکاران و مربیانی که اخلاق مداری را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند، مطمئناً در زندگی شخصی خود نیز آثار و نتایج آن را به طور عینی مشاهده خواهند کرد.

خزایی که به تازگی مقام اول کلاس یک و دو رقابتهای قهرمانی کشور تنیس روی بانوان را کسب نموده در خصوص برگزاری همایش فرزندان آفتاب گفت: این همایش یک فعالیت نمادین در جهت نشان دادن اهمیت ارزشها در جامعه ورزشی است که یکی از مزیتهای آن در واقع تفاوت قائل نشدن بین ورزشکاران معلول و غیر معلول بود.

بانوی ملی پوش تیم تنیس روی میز جانبازان و معلولان با اشاره به انتخاب شدن خود در سومین دوره همایش فرزندان آفتاب تصریح کرد: مؤسسه نسل آفتاب هر ساله چندین ورزشکار را در رشته های مختلف به عنوان کاندیدای احراز تندیس اخلاق و اعطای جوایز دعوت کرده و نهایتاً از بین آنها نیز مجدداً به انتخاب می پردازد.

وی در پایان تأکید کرد: در حوزه جانبازان و معلولان بسیاری از ورزشکاران شایستگی دریافت چنین یادبود و انتخابی را دارند چراکه ورزشکاران معلول سالهاست که با همه کمبودهای مادی و امکاناتی که گاهاً وجود دارد، به دلیل توکل به خدا و برخورداری از روحیه ورزشی به حضور در میادین ورزشی و افتخارآفرینی های خود همچنان ادامه می دهند.

دسته: