برترین های مسابقات آزاد پشتوانه تیم ملی هستند/ برگزاری فینال سومین دوره مسابقات آزاد تیراندازی

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
رئیس انجمن تیراندازی جانبازان و معلولین:
برترین های مسابقات آزاد پشتوانه تیم ملی هستند/ برگزاری فینال سومین دوره مسابقات آزاد تیراندازی

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین پیرامون این خبر گفت: برای سومین سال متوالی، رقابت های آزاد تیراندازی را برگزار کردیم و روزهای 30 بهمن، یکم و دوم اسفند ماه شاهد برگزاری فینال سومین دوره این مسابقات خواهیم بود.

رئیس انجمن تیراندازی خاطر نشان کرد: این مسابقات همواره نفرات خوبی را به ما معرفی کرده و اکثریت نفرات تیم ملی کنونی از همین مسابقات شناسایی شده اند. برترین های سومین دوره مسابقات آزاد نیز در آینده به تیم ملی دعوت می شوند و پشتوانه ی خوبی برای بازی های پاراآسیایی 2018 و نیز سایر مسابقات پیش رو خواهند بود.

اله کرمی افزود: بیشترین استقبال از تپانچه بادی بانوان P2، تپانچه بادی آقایان P1 و تفنگ بادی R4 و R5 ایستاده و درازکش میکس، بعمل آمده و در تمامی مواد، مسابقات فینال برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: تلاش کردیم در بخش کنترل تجهیزات و نیز روند برگزاری مسابقات دقیقا مطابق با قوانین بین المللی پیش رویم تا شرکت کنندگان بتوانند در شرایطی مشابه مسابقات برون مرزی قرار گیرند.

رئیس انجمن تیراندازی در پایان گفت: در مجموع 40 نفر که از برترین های چهار دوره پیشین مسابقات بودند به مرحله پنجم یا فینال دعوت شده اند و  به نفرات اول تا سوم هر ماده حکم، مدال و جایزه نقدی تعلق می گیرد.

فینال سومین دوره رقابت های آزاد تیراندازی جانبازان و معلولین در محل فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین و طی روزهای 30 بهمن و یکم و دوم اسفند ماه برگزار خواهد شد.

انجمن: 
مسابقات: 
1388

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی