برگزاری اردوهای تیم ملی در شهرهایی که با شرایط جوی ریو مطابقت دارند

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
برگزاری اردوهای تیم ملی در شهرهایی که با شرایط جوی ریو مطابقت دارند

سید علیرضا حسینی،رئیس انجمن وزنه برداری جانبازان و معلولین از برگزاری اردوهای تیم ملی در شهرهایی خبر داد که بیشترین تطابق را با شرایط جوی ریو دو ژانیرو دارند.

حسینی در اولین روز از چهاردهمین تمرینات تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین گفت: شهر ریو از نظر جوی شرایطی شبیه شهرهای شمالی ایران دارد. به همین منظور برای تغییر روحیه و تنوع و نیز تطبیق شرایط بدنی ورزشکاران با آب و هوای محل برگزاری مسابقات پارالمپیک، چهاردهمین اردوی تیم ملی را در استان گیلان، شهر رشت برگزار می کنیم.

وی افزود: این اردو، اولین مرحله ی تمرینات پس از قطعی شدن 6 سهمیه پارالمپیک ریو است و از این پس هیچ تغییری در ترکیب تیم ملی نخواهیم داشت و با همین شش نفر به مسابقات اعزام می شوم.

رئیس انجمن وزنه برداری خاطر نشان کرد: تمرینات تیم ملی با برنامه ریزی دقیق کادر فنی پیش می رود و به گونه ای طراحی شده که حتی تا روز پرواز به ریو هم مشخص هست که ملی پوشان چه کارهایی باید انجام دهند و این نظم و برنامه به پیشبرد اهداف ما کمک شایانی می کند.

سیدحامد صلحیپور،علی صادقزاده(تهران)،سامان رضی(گیلان)،سیامند رحمان (آذربایجان غربی)،حمزه محمدی (مازندران)، مجید فرزین (اردبیل)، شش ورزشکار دعوت شده به این تمرینات هستند.

چهاردهمین مرحله تمرینات تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین زیرنظر احمد دلجوان به عنوان سرمربی وغلامرضا آسترکی به عنوان مربی انجام می شود.

حجت الاسلام و المسلمین قائمی، نماینده فرهنگی اردو معرفی شده و سرپرستی این تمرینات که از 11 تا 23 اردیبهشت ماه ادامه دارد، بر عهده احمد ملاحسینی است.

 

دسته: