برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی آلمان از 24 خرداد/ اعلام ترکیب نهایی تیم ملی تا پایان خرداد ماه

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته اعلام کرد:
برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی آلمان از 24 خرداد/ اعلام ترکیب نهایی تیم ملی تا پایان خرداد ماه

هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته از ورود تیم ملی آلمان به ایران به جهت برگزاری اردوی مشترک با ملی پوشان کشورمان خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین پیرامون این خبر گفت: ملی پوشان کشورمان برای برگزاری یازدهمین مرحله تمرینات 20 خرداد ماه وارد تهران می شوند و تمرینات آنها از 21 خرداد آغاز خواهد شد.

رضایی افزود: تیم ملی آلمان نیز با ترکیب اصلی خود 23 خرداد وارد ایران می شود و پس از آنها به مدت 6 روز صبح ها تمرینات مشترک ملی پوشان ایرانی و آلمانی برگزار می شود و برای نوبت بعد ازظهر نیز 6 دیدار تدارکاتی پیش بینی شده است.

سرمربی تیم ملی اعلام کرد: از دیدارهای پیش بینی شده، 2 دیدار با تیم ملی ایران خواهد بود و 4 دیدار نیز با تیم های باشگاهی انجام می شود. گسترش فولاد تبریز و نمایندگان شیراز، البرز و گنبد نیز سه تیم دیگر برای برگزاری این مسابقات هستند.

وی گفت: اردوی این مرحله با حضور 16 ملی پوش برگزار می شود و در پایان با ریزش 4 نفره به ترکیب اصلی خواهیم رسید. تمرینات مشترک با تیم ملی آلمان فرصت خوبی است تا پیش از پارالمپیک با یکی از رقیبان خود در ریو روبرو شویم و آمادگی بیشتری بدست آوریم.

داود علیپوریان، صادق بیگدلی(تهران)، مهرزاد مهروان، ابوالفضل اولیائی(البرز)، حسین فرزانه (قزوین)، محمدرضا سبحانی‌نیا(اصفهان)، امیر حسین کفشدار، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، مجید لشکری (مازندران)، عیسی زیراهی (مرکزی)، میثم علیپور (گیلان)، آرش خرمالی (گلستان)، سیدحسین حسینی، حسین گلستانی (قم)، مهدی بابادی (خراسان رضوی) ملی پوشان دعوت شده به یازدهمین مرحله تمرینات هستند.

تمرینات این اردو با نظارت هادی رضایی، به عنوان سرمربی تیم ملی، علیرضا معمری، بهمن تاروردی زاده، حسن محمدی و حسن بخشعلی پور به عنوان مربیان تیم ملی برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین علی دهقان به عنوان نماینده فرهنگی در کنار ملی پوشان حضور دارد و سرپرستی این اردو که از 21 تا 30 خرداد ماه برپاست بر عهده فرشید آشوری است.

 

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی