برگزاری رقابت های قهرمانی باشگاههای والیبال نشسته جهان 2017 در ایران / تبریز میزبان شد

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
هادی رضایی خبر داد:
برگزاری رقابت های قهرمانی باشگاههای والیبال نشسته جهان 2017 در ایران / تبریز میزبان شد

هادی رضایی، از برگزاری پنجمین دوره رقابت های قهرمانی باشگاههای جهان در سال 2017 و به میزبانی ایران خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین پیرامون این خبر گفت: با توجه به مذاکراتی آقای خسروی وفا، رئیس فدراسیون و بنده در حین برگزاری مسابقات جام بین قاره ای در چین با رئیس سازمان جهانی پاراوالیبال و مسئول مسابقات این سازمان داشتیم و همین طور سبقه ی خوبی که ایران در رشته ی والیبال نشسته دارد، تفاهم نامه ای به امضا رسید و مقرر شد ایران میزبانی این مسابقات را بر عهده بگیرد.

رضایی که به عنوان مسئول کل مسابقات معرفی شده است، افزود: پس از پذیرش میزبانی ایران، فراخوانی به کلیه ی هیات های استانی و باشگاههای فعال در والیبال نشسته ارسال شد و در نهایت باشگاه گسترش فولاد تبریز در مهلت مقرر نسبت به پذیرش این میزبانی اعلام آمادگی کرد و بر این اساس شهر تبریز برای برگزاری مسابقات که اردیبهشت ماه سال 96 برگزار می شود، انتخاب شد.

مسئول کل رقابت های باشگاههای جهان در سال 2017 خاطر نشان کرد: نماینده ایران در این مسابقات نیز باشگاه گسترش فولاد تبریز خواهد بود و البته به جهت حضوری هرچه شایسته تر، در صورت درخواست مسئولین باشگاه گسترش فولاد، جمعی از کادر و اعضای تیم ملی نیز می توانند در خدمت تیم باشند. البته در مسابقات باشگاههای جهان تیم های باشگاهی بیشتر با ترکیب تیم های ملی خود حضور می یابند.

وی گفت: این مسابقات برای پنجمین دوره است که برگزار می شود و در چهار دور پیشین آن نمایندگان ایران همیشه صدر نشین بوده اند. تیم ذوب آهن اصفهان برای سه دوره و تیم پگاه تهران برای یک دوره موفق شده اند بر سکوی نخست بایستند و قهرمان شوند وامیدواریم در این دوره نیز از این عنوان دفاع کنیم. پس از بازی های پارالمپیک، رقابت های باشگاههای جهان یکی از پر اهمیت ترین رویدادهای والیبال نشسته در دنیا محسوب می شود و میزبانی این مسابقات که زیر نظر سازمان جهانی پاراوالیبال، داوران بین المللی و رسانه ها برگزار می شود، امتیاز خوبی برای والیبال نشسته کشورمان است.

رضایی اعلام کرد: رویداد دیگری که در سال 2017 و به میزبانی ایران برگزار می شود،دوره های بین المللی کلاس بندی، داوری و مربی گری است که اطلاعات بیشتر در این خصوص به زودی منتشر خواهد شد.

مسئول کل مسابقات در پایان افزود: به تازگی اطلاع رسانی پیرامون ثبت نام در این مسابقات بر روی وب سایت رسمی سازمان جهانی پاراوالیبال قرار گرفته و تیم های علاقه مند برای حضور در این رویداد تا بهمن ماه فرصت دارند حضور خود را اعلام نمایند.

پنجمین دوره رقابت های قهرمانی باشگاههای والیبال نشسته جهان در سال 2017 از 11 تا 16 اردیبهشت ماه به میزبانی شهر تبریز برگزار خواهد شد.

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی