برگزاری رقابت های قهرمانی کشور به میزبانی اصفهان

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر اعلام کرد:
برگزاری رقابت های قهرمانی کشور به میزبانی اصفهان

نوزدهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور بسکتبال با ویلچر به میزبانی اصفهان برگزار می شود.

حبیب خمجانی، رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر در خصوص این خبر گفت: رقابت های قهرمانی کشور با حضور 20 تیم برگزار می شود و یک تا دو تیم دیگر نیز پس از پایان مهلت اعلام آمادگی برای شرکت در این مسابقات درخواست داده اند که شرایط آنها بررسی می شود و ممکن است به جمع این تیم ها اضافه شوند.

خمجانی افزود: با توجه به وقفه ای که در برگزاری رقابت های قهرمانی کشور به وجود آمده، مسابقات این این دور بدون در نظر گرفتن دسته بندی انجام می شود و از سال آینده، 8 تیم اول مسابقات قهرمانی کشور امسال در دسته یک، 8 تیم دوم در دسته دو و سایر تیم ها در دسته سه قرار می گیرند و مسابقات آتی قهرمانی کشور بر اساس این دسته بندی برگزار خواهد شد.

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر خاطر نشان کرد: تیم های شرکت کننده در این مسابقات بر اساس قرعه کشی در 4 یا 5 گروه تقسیم می شوند و مسابقات به صورت دوره ای انجام می شود.

وی گفت: تیم های شرکت کننده در این رقابت ها 22 آذر ماه وارد اصفهان می شوند و مسابقات از 23 تا 27 آذر ماه برگزار خواهد شد.

خمجانی اعلام کرد: پس از این مسابقات اردوی دوم تیم ملی زیر 23 سال برای شرکت در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان برگزار می شود و و در ادامه مسابقات باشگاهی در دسته های مختلف پیگیری می شود.

نوزدهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور بسکتبال با ویلچر از 23 تا 27 آذر ماه به میزبانی هیات ورزش های جانبازان و معلولین اصفهان برگزار خواهد شد.

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی