به عهد خود عمل کردم/ مدالم به شهید مدافع حرم، سجاد حبیبی تقدیم شد

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
اکبری، ملی پوش تیم فوتبال هفت نفره:
به عهد خود عمل کردم/ مدالم به شهید مدافع حرم، سجاد حبیبی تقدیم شد

مسلم اکبری، کاپیتان  تیم ملی فوتبال هفت نفره نشان نقره خود از بازی های پارالمپیک ریو را به شهید مدافع حرم، سجاد حبیبی تقدیم کرد.

اکبری در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین پیرامون این خبر گفت: از سال 83 که وارد تیم ملی شدم، شهید حبیبی که از دوستان صمیمی من بود همیشه در بازگشت از مسابقات برون مرزی به استقبال من می آمد و مشوقم بود.

وی افزود: هنگامی که قرار شد به ریو برویم با خودم عهد کردم اگر موفق به کسب مدال شدیم، این نشان را به شهید حبیبی تقدیم کنم و خدا را شاکرم که توانستیم با وجود فرصت کمی که برای آماده شدن داشتیم، به نشان ارزشمند نقره دست پیدا کنیم و از نظر من این مدال با وجود این مشکلات ارزشش از طلا بیشتر است.

کاپیتان تیم ملی فوتبال هفت نفره در بازی های پارالمپیک گفت: وقتی وارد فرودگاه کرمانشاه شدیم، شهید حبیبی نبود که به استقبال بیاید اما تصاویرش را آورده بودند و من هم اولین جایی که رفتم مزار این شهید عزیز بود و مدالم را به روح پاک او تقدیم کردم.

مسلم اکبری، ملی پوش تیم فوتبال هفت نفره، سومین حضور پارالمپیکی خود را در بازی های ریو تجربه کرد و به همراه سایر ملی پوشان به نشان نقره این بازی ها دست یافت.

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی