تیم منتخب اسکی معرفی شد/ تلاش برای کسب سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین اعلام کرد:
تیم منتخب اسکی معرفی شد/ تلاش برای کسب سهمیه بازی های پارالمپیک زمستانی

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون پیرامون این خبر گفت: در آخرین روزهای سال گذشته، سومین مرحله اردوی اسکی جانبازان و معلولین برگزار و در آخرین روز آن رکوردگیری از ورزشکاران انجام شد و در پایان از بین 14 ورزشکار دعوت شده، نفراتی به عنوان منتخبین معرفی شدند.

رئیس انجمن اسکی افزود: از زمان آغاز رسمی فعالیت انجمن اسکی سه مرحله اردوی آمادگی برگزار کردیم که این اردوها با تعداد 8 نفر شروع شد و در مرحله ی سوم به 14نفر رسید.

ساوه شمشکی گفت: در حال حاضر منتخبین تیم اسکی از دو رشته آلپاین در سه گروه سنی بزرگسال، جوانان و نوجوانان و اسنوبرد در گروه سنی بزرگسال هستند و در تلاشیم تا در سال جدید در صورت فراهم شدن شرایط، با حداقل دو حضور در تورنمنت های معرفی شده در تقویم جهانی، برای بازی های پارالمپیک زمستانی 2018 کره جنوبی کسب سهمیه کنیم.

وی خاطر نشان کرد: ورزشکاران منتخب می بایست با شرکت در این مسابقات کد عضویت از فدراسیون جهانی را دریافت کنند و کلاس بندی بین المللی آنها نیز تایید شود و البته همه اینها در صورتی است که شرایط اعزام به این مسابقات به وجود آید.

رئیس انجمن اسکی جانبازان و معلولین تصریح کرد: با توجه به پایان یافتن فصل سرما، می توان برای آماده نگه داشتن ورزشکاران منتخب، اردوهای آمادگی با هدف آمادگی جسمانی را در فصل تابستان برگزار کرد و امیدوارم با گسترش فعالیت های انجمن اسکی بتوانیم این رشته را نیز در بخش بانوان راه اندازی کنیم.

اسامی ورزشکاران منتخب به شرح زیر معرفی شده است:

آلپاین – بزرگسالان

جواد سلوقانی ( البرز)

سید احمد جعفری ( البرز)

  حسن میرزا حسینی ( البرز)

آلپاین – جوانان

مهدی حسین زاده ( آذربایجان غربی)

امیر رضا رضوی  (آذربایجان شرقی)

ارسلان کبیری  ( آذربایجان شرقی)  

آلپاین – نوجوانان

ابوالفضل خطیبی( مازندران)

علی رحیمی  ( فارس)

اسنوبرد – بزرگسالان

حسن سلوقانی( البرز)

یاسر شیرازی( تهران)

ارشیان لطیفی ( تهران)

انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی