حضور در فینال رقابت های تپانچه خفیف مسابقات آلمان دستاورد مهمی بود

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین:
حضور در فینال رقابت های تپانچه خفیف مسابقات آلمان دستاورد مهمی بود

حسین امیری، سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان در بازگشت از رقابت های بین المللی  آلمان پیرامون عملکرد ملی پوشان گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

وی ضمن ابراز خرسندی از عملکرد شاگردانش گفت: در مسابقات بین المللی آلمان نتایج خوبی گرفتیم و به دلیل حضور برترین تیراندازهای دنیا فرصت خوبی در اختیار داشتیم که توانمندی های خود را بیشتر در معرض محک قرار دهیم.

امیری افزود: علاوه بر ماده تپانچه بادی 10متر که در آن حرفی برای گفتن داریم، در رقابت های تپانچه خفیف 50 متر نیز سه نماینده کشورمان به فینال راه یافتند و این مساله تاثیر روانی بسیار زیادی بر رقیبان داشت و به تقویت روحیه ی ملی پوشان خودمان نیز کمک کرد.

سرمربی تیم ملی خاطر نشان کرد: از شهریور ماه سال گذشته و پس از مسابقات جام جهانی استرالیا، مسابقات آلمان اولین مسابقه ی برون مرزی ما محسوب می شود و از این رو پس از گذشت این مدت زمان،فرصت خوبی بود تا نقاط ضعف و قوت را شناسایی کنیم و درمدت زمان باقی مانده با حداکثر آمادگی به ریو اعزام شویم.

وی گفت: عملکرد بانوان در ماده تپانچه 10 متر P2 بسیار خوب بود و باید این نکته مد نظر داشت که ساره جوانمردی از قهرمان پیشین پارالمپیک لندن پیشی گرفت و توانست نشان طلا را از  آن خود کند. عالیه محمودی برنز گرفت و سمیرا ارم نیز فاصله ی کمی تا سکو داشت. البته نتیجه در این مسابقات مطرح نبود و بیشتر به دنبال یافتن نقاط ضعف و قوت بودیم.

امیری افزود: در بخش تفنگ نیز خانم خدابخشی در ماده اصلی خود، R4 عملکرد خوبی داشت و در فرصتی که تجهیزات وی را تکمیل کردیم برای رفع نواقص تلاش می کنیم.

سرمربی تیم ملی در پایان اعلام کرد: پس از بازگشت و در اولین مرحله تمرینات به دنبال تغییراتی در شیوه های تمرینی هستم و امیدوارم با تجربه ی مسابقات آلمان و در فاصله ی پیش رو تا بازی های پارالمپیک ریو، با نهایت آمادگی راهی این مسابقات شویم.

تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین کشورمان با کسب 5 نشان، 4 طلا و یک برنز، از رقابت های جهانی تیراندازی آلمان به میهن بازگشت.

 

انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی