دفاع سیامند رحمان از عنوان قهرمانی جهان در فزاع امارات/ رقابت 200 وزنه بردار در مسابقات بین المللی فزاع

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
وب سایت رسمی کمیته بین المللی پارالمپیک اعلام کرد:
دفاع سیامند رحمان از عنوان قهرمانی جهان در فزاع امارات/ رقابت 200 وزنه بردار در مسابقات بین المللی فزاع

در این گزارش از سیامند رحمان به عنوان قوی ترین مرد دارای معلولیت جهان نام برده شده که برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در این مسابقات تلاش می کند.

مسابقات بین المللی وزنه برداری فزاع امارات با حضور بیش از 200 ورزشکار از 40 کشور جهان برگزار می شود و شرکت کنندگان تلاش می کنند تا جایگاه جهانی خود را ارتقا دهند.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است: سیامند رحمان آخرین بار در مسابقات آزاد قهرمانی 2015 در ماه جولای حضور یافت و پس از آن در رقابت دیگری شرکت نکرده است. وی در این مسابقات برای هشتمین بار در 15 ماه اخیر موفق شد رکورد دسته مثبت 107 را جابه جا و به نام خود ثبت کند.

رحمان با مهار وزنه 295 کیلوگرمی، به هدف خود که ثبت رکورد 300 کیلوگرم در پارالمپیک ریو است، نزدیک تر شد.

مسابقات امارات فرصتی برای وزنه برداران خواهد بود تا جایگاه خود را برای حضور در بازی های پارالمپیک ریو ارتقا دهند و حضور بیش از 200 ورزشکار از 40 کشور دنیا، این مسابقات را تبدیل به یکی از بزرگ ترین رویدادهای ورزشی پیش پارالمپیکی تبدیل کرده است.

علاوه بر سیامند رحمان، در این گزارش از چهره های برتر اوزان مختلف در دو بخش زنان و مردان، یاد شده: شریف عثمان، وزنه بردار دسته مثبت 59 کیلوگرم از مصر، ورزشکار بریتانیایی تبار دسته 65 کیلوگرم، علی جواد و جانیر کانیلو، قهرمان کولومبیایی دسته 80 کیلوگرم، محمد الفت مصری، قهرمان پیشین جهان و رسول موشین عراقی در دسته 72 کیلوگرم و الشن حسین اف آذربایجانی، رکورد دار دسته 107 کیلوگرم، وزنه بردارانی هستند که در اوزان خود در بخش مردان صاحب نام هستند.

مسابقات وزنه برداری بین المللی فزاع امارات از 26 تا 30 بهمن ماه برپاست.

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی