رئیس تربیت بدنی باشگاه دخانیات: حمایت از ورزش جانبازان و معلولان و مشارکت در سرانه سلامت جامعه

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
رئیس تربیت بدنی باشگاه دخانیات: حمایت از ورزش جانبازان و معلولان و مشارکت در سرانه سلامت جامعه

احمدرضا کوزه گر در گفتگو با خبرنگار فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان اظهار داشت: باشگاه دخانیات ایران سابقه قابل توجه و موفقیت آمیزی در امر ورزش داشته است.
سرپرست تیم والیبال نشسته دخانیات افزود: این باشگاه از سال 1341 به ثبت رسیده و تاکنون نیز کارنامه درخشانی را در پرونده ورزش همگانی و قهرمانی خود داشته است.
کوزه گر در ادامه تصریح کرد: دخانیات در فاصله بین سالهای 80 تا 84 نیز به طور جدی در عرصه والیبال و بسکتبال آغاز به فعالیت نمود و پس از مدتی وقفه مجدداً با مدیریت جدید برنامه ریزی های نوین ورزش قهرمانی را از سرگرفت.
رئیس تربیت بدنی باشگاه دخانیات در خصوص حمایت مالی از تیم والیبال نشسته این باشگاه گفت: ما از سالجاری به عنوان اسپانسر تیم والیبال نشسته در رقابتهای دسته یک والیبال جانبازان و معلولان حضور یافته ایم که این امر با هدف حمایت از این قشر و همچنین ایفای نقش در سرانه سلامت جامعه بوده است.
وی تأکید کرد: تیم والیبال نشسته دخانیات امسال در رقابتهای دسته یک از نظر فنی کاملاً قدرتمند ظاهر شد و در دیدارهای خود به نتایج قابل قبولی دست یافت.
کوزه گر در پایان خاطرنشان ساخت: چناچه بتوانیم در رقابتهای والیبال نشسته آتی به موفقیت های دیگری دست یابیم، مطمئناً به فعالیت در این حوزه و حمایت های مالی ادامه خواهیم داد.

دسته: