رئیس ورزش های زمستانی کمیته بین المللی پارالمپیک دوشنبه وارد ایران می شود/ آغاز کلاس بندی شرکت کنندگان از فردا

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
رقابت های بین المللی اسکی معلولین؛
رئیس ورزش های زمستانی کمیته بین المللی پارالمپیک دوشنبه وارد ایران می شود/ آغاز کلاس بندی شرکت کنندگان از فردا

دیمتری لازاروسکی، رئیس ورزش های زمستانی کمیته بین المللی پارالمپیک، بامداد دوشنبه، 13 دی ماه وارد تهران می شود.

علاوه بر لازاروسکی، ساندرا تیتولر از هلند و کاترینی ایوروپی از یونان، دو پزشک کلاس بند که مقرر است کلاس بندی ورزشکاران این مسابقات را انجام داده و برای کلاس بندان ایرانی نیز دوره ویژه کلاس بندی برگزار کنند  نیز وارد کشور خواهند شد.

پس از ورود، صبح روز دوشنبه کلاس بندی شرکت کنندگان در اولین دوره مسابقات بین المللی اسکی انجام شده و مسابقات به صورت رسمی از روز سه شنبه، 14 دی ماه در رشته ی اسنوبرد و پیست دیزین برگزار خواهد شد.

این مسابقات تا 15 دی ماه ادامه دارد و پس از آن رقابت های آلپاین (مارپیچ بزرگ) طی روزهای 19 و 20 دی و مسابقات آلپاین (مارپیچ کوچک) طی روزهای 27 و 28 دی ماه برگزار خواهد شد.

در حاشیه این مسابقات نیز دوره ی آموزشی کلاس بندی طی روزهای 16 و 17 دی ماه به صورت تخصصی برای 10 پزشک کلاس بند ایرانی در نظر گرفته شده  و 18دی ماه نیز دیمیتری لازاروسکی، رئیس ورزش های زمستانی IPC  دوره ی یکروزه ی داوری با حضور 20 داور از سراسر کشور را برگزار می کند.

ایران برای اولین بار میزبانی مسابقات بین المللی اسکی در بخش معلولین را بر عهده گرفته و در این مسابقات نمایندگان کشورمان و نیز نمایندگانی از رومانی و ارمنستان حضور خواهند داشت.

 

دسته: 
انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی