سید بندی مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو اعلام شد/ سرگروهی ایران در گروه B

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته خبر داد:
سید بندی مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو اعلام شد/ سرگروهی ایران در گروه B

سید بندی رقابت های والیبال نشسته پارالمپیک ریو اعلام و ایران به عنوان سر گروه در گروه B معرفی شد.

هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان از مشخص شدن گروه بندی رقابت های والیبال نشسته پارالمپیک ریو خبر داد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون پیرامون این خبر گفت: سید بندی مسابقات والیبال نشسته بر اساس جایگاه تیم ها در جدول رنکینگ جهانی انجام شده و به غیر از برزیل که به دلیل برخورداری از امتیاز میزبانی به عنوان سرگروه در گروه A معرفی شده است،سایر تیم ها بر اساس جایگاهشان در دو دو گروه A و B قرار گرفته اند.

رضایی افزود: در گروه B ایران با به عنوان صدر نشین جدول رنکینگ جهانی سرگروه است، بوسنی، تیم دوم جهان نیز در این گروه قرار دارد و پس از آن تیم های روسیه و چین به ترتیب با رنک 6 و 7 جهان نیز در این گروه قرار دارند.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در ادامه گفت:در گروه A نیز تیم های مصر با رنکینگ 4، آلمان با رنکینگ 5، و آمریکا با رنکینگ 8، به همراه تیم برزیل، میزبان مسابقات حضور دارند.

وی اعلام کرد: در بخش بانوان نیز به همین ترتیب عمل شده و در گروه A تیم های برزیل، اوکراین، روسیه و کانادا قرار دارند و در گروه B نیز تیم های چین، آمریکا، ایران و روآندا قرار گرفته اند.

تیم های ملی والیبال نشسته مردان و زنان جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر به ترتیب صاحب رنکینگ اول و پنجم جهانی هستند و برای حضور در رقابت های پارالمپیک ریو 2016، آماده می شوند.

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی