عبدالمالکی آینده ی روشنی در ورزش معلولین دارد/ هدف جنبش پارالمپیک ترغیب معلولین به ورزش است

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
هادی زاده عنوان کرد:
عبدالمالکی آینده ی روشنی در ورزش معلولین دارد/ هدف جنبش پارالمپیک ترغیب معلولین به ورزش است

علی اصغر هادی زاده، دبیر ستاد روز ملی پارالمپیک در خصوص ملاقات با سارا عبدالمالکی، بانوی ورزشکار تیم ملی بیس بال، گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

هادی زاده در خصوص این دیدار گفت: خانم عبدالمالکی از ورزشکاران خوب کشور ماست و با توجه به اینکه در رشته ی تربیت بدنی تحصیلات آکادمیک دارد و به خوبی با علم ورزش آشناست، می تواند به سرعت در ورزش پارالمپیک پیشرفت کند و آینده ی روشنی دارد.

وی افزود: در ملاقات با این بانوی ورزشکار قرار شد تا به زودی اقدامات کلاس بندی وی انجام شود و با نظر کارشناسان برای شروع فعالیت در رشته ای که مناسب شرایط اوست، اقدام کند. البته با توجه به اینکه رشته ی تخصصی من دو و میدانی است، در ابتدای امر فیزیک و شرایط ایشان را برای رشته ی دو و میدانی و ماده پرتاب نیزه مناسب دیدم.

دبیر ستاد روز ملی پارالمپیک خاطر نشان کرد: عبدالمالکی با انگیزه ای خوب در حال تحقیق است و تمایل دارد تا به زودی در عرصه ی ورزش های پارالمپیکی فعال شود در این خصوص خانواده هم بسیار علاقه مند هستند تا این اتفاق بیفتد و از وی حمایت می کنند.

هادی زاده در پایان افزود: ترغیب و تشویق افراد دارای معلولیت به ویژه افرادی که به تازگی به دلیل حوادث، بیماری و ... بخشی از توانایی های جسمی خود را از دست داده اند، از اهداف مهم جنبش پارالمپیک است و اصلا هدف ما از برگزاری جشن روز ملی پارالمپیک و تلاش برای رسانه ای شدن اقدامات این هفته، جذب جامعه ی مخاطب به ورزش و فعالیت های ورزشی است.

دسته: 
انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی