فشار تمرینات در اردوی دهم افزایش می یابد/ درخواست باشگاههای ایران برای دیدار دوستانه با تیم آلمان

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته؛
فشار تمرینات در اردوی دهم افزایش می یابد/ درخواست باشگاههای ایران برای دیدار دوستانه با تیم آلمان

در آستانه برگزاری دهمین مرحله از تمرینات تیم ملی والیبال نشسته برای حضور در بازی های پارالمپیک ریو هادی رضایی گفتگویی با روابط عمومی فدارسیون انجام داد.

وی در خصوص تمرینات این مرحله گفت: اردوی دهم تیم ملی با 17 بازیکن در تهران برگزار می شود و برنامه بدن سازی سنگینی برای بازیکنان پیش بینی شده است. از این رو فشار تمرینات زیاد است و ملی پوشان برای برگزاری اردوی مشترک با تیم ملی آلمان که ماه آینده برگزار می شود آماده خواهند شد.

رضایی افزود: اردوی بعدی با حضور تیم ملی آلمان برگزار خواهد شد و پیش بینی شده دو تا سه دیدار دوستانه بین این دو تیم برگزار شود. همچنین تاکنون هفت باشگاه درخواست دیدار دوستانه با تیم ملی را ارائه داده اند که پس از بررسی، در نهایت چهار باشگاه برای برگزاری این مسابقات انتخاب می شوند.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته خاطر نشان کرد:اردوی دهم با یک نفر ریزش به نسبت اردوی قبل برگزار می شود و این ریزش تا زمان رسیدن به ترکیب نهایی تیم برای اعزام به پارالمپیک ریو ادامه دارد.

داود علیپوریان،صادق بیگدلی(تهران)،مهرزاد مهروان،ابوالفضل اولیائی(البرز)،حسین فرزانه (قزوین)، محمدرضا سبحانی‌نیا(اصفهان)،امیر حسین کفشدار،رمضان صالحی،مرتضی مهرزاد،مجید لشکری (مازندران)،عیسی زیراهی (مرکزی)،میثم علیپور (گیلان)،آرش خرمالی (گلستان)،سیدحسین حسینی، حسین گلستانی(قم)،مهدی بابادی (خراسان رضوی)،ناصرحسن پور(آذربایجان غربی) ملی پوشان دعوت شده به دهمین اردوی تیم ملی معرفی شده اند.

هادی رضایی به عنوان سرمربی هدایت ملی پوشان را بر عهده دارد و علیرضا معمری(البرز)، بهمن تاروردیزاده (تهران)، حسن محمدی(مرکزی)، حسن بخشعلیپور (آذربایجان شرقی) به عنوان مربی در کنار وی حضور دارند.

ملی پوشان مدعو 27 اردیبهشت ماه وارد کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولین خواهند شد و سرپرستی اردو که از 28 اردیبهشت تا 6 خرداد جریان دارد بر عهده فرشید عاشوری است. nt-->

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی