فعالیت بانوان هیات خراسان رضوی در 8 رشته/ تلاش برای جوان گرایی در بخش بانوان

نایب رئیس بانوان هیات خراسان رضوی؛
فعالیت بانوان هیات خراسان رضوی در 8 رشته/ تلاش برای جوان گرایی در بخش بانوان

زهرا اسلامی، نایب رئیس بانوان هیات خراسان رضوی در خصوص اقدامات این هیات در بخش بانوان گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون انجام داد.

وی پیرامون رشته های فعال این هیات در بخش بانوان گفت: هیات خراسان رضوی در رشته های والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر، بوچیا، تیراندازی، تیر و کمان، دوومیدانی، تنیس روی میز و بدمینتون در بخش بانوان فعالیت دارد.

اسلامی افزود: هشت شهرستان در استان خراسان رضوی دارای هیات فعال در زمینه ی بانوان هستند و در بیشتر رشته ها دارای ملی پوش هستیم و نمایندگان ورزش بانوان خراسان رضوی در رویدادهای مختلف برون مرزی تیم های ملی را همراهی کرده اند. آخرین نماینده ما نیز معصومه زارعی بود که در بازی های پارالمپیک ریو با تیم ملی والیبال نشسته همراه بود.

نایب رئیس بانوان هیات خراسان رضوی خاطر نشان کرد: در بخش ورزش همگانی نیز برنامه هایی نظیر پیاده روی، ویلچر رانی و کوه پیمایی را برگزار کرده ایم و طرح ورزش در منازل را نیز برای افرادی که امکان حضور در اماکن ورزشی را به لحاظ شرایط جسمی ندارند، در نظر گرفتیم و حرکات ورزشی را در منزل به این افراد آموزش دادیم.

وی گفت: خوشبختانه تعامل خوبی با سازمان بهزیستی، جامعه ی معلولین، آموزش و پرورش استثنایی، و آسایشگاههای جانبازان و معلولین برقرار است و به این واسطه توانسته ایم افراد بیشتری از جامعه ی مخاطب را به ورزش دعوت کنیم و البته بیش از پیش به دنبال جوان گرایی هستیم و در تلاشیم تا از راههای گوناگون نسبت به جذب ورزشکاران جدید و مستعد اقدام کنیم.

اسلامی درپایان اضافه کرد: هیات خراسان رضوی به گونه ای عمل کرده است که مشکلی برای اعتبار نداریم و امکانات برای ورزش بانوان همیشه فراهم بوده و حتی گاهی بیش از بودجه ی تعیین شده نیز برای ورزش بانوان هزینه شده است و در تمامی مسابقات باشگاهی و قهرمانی کشور نماینده داشته ایم و امیدواریم بتوانیم با این حمایت روز به روز به توسعه ی ورزش بانوان این استان کمک کنیم.

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی