مدال طلای مسابقات آسیایی خستگی پارالمپیک را از تنم زدود

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
بهروزی راد:
مدال طلای مسابقات آسیایی خستگی پارالمپیک را از تنم زدود

بانوی طلایی مسابقات پاراکانو قهرمانی آسیا پس از کسب نشان خوش رنگ رقابت های کلاس KL3 با روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلوین گفتگو کرد.

وی در خصوص این رقابت ها گفت: مسابقات پاراکانو در سطح قهرمانی آسیا و باحضور 9 کشور برگزار شد و من موفق شدم در کلاس KL3 به نشان طلا دست یابم.

بهروزی راد خاطر نشان کرد: بعد از پارالمپیک و خستگی ناشی از این مسابقات و اینکه نتوانستم به دلیل شرایط جوی به رکورد مورد نظر خودم دست پیدا کنم، کسب این نشان برایم بسیار ارزشمند بود و خستگی پارالمپیک را از تنم زدود.

تنها نماینده قایقرانی ایران در بازی های پارالمپیک افزود: در مسابقات پارالمپیک من تنها نماینده ی آسیا در کلاس KL3 بودم و از این رو در ازبکستان هیچ رقیب مشابهی با ریو نداشتم. تمام تلاشم را در مسابقات قهرمانی آسیا به کار بردم و خوشحالم که به این عنوان دست پیدا کردم.

بانوی طلایی مسابقات قهرمانی آسیا در پایان گفت: در مسابقات ازبکستان توانستم تا حد زیادی به رکورد تمریناتم در تهران دست پیدا کنم و این مساله از نظر روحی ریکاوری خوبی بعد از ریو بود و امیدوارم با مسابقات برون مرزی بیشتر بتوانیم برای دور بعدی بازی های پارالمپیک به عنوان بهتری دست پیدا کنیم.

ایران در رقابت های پاراکانو قهرمانی آسیا با سه نماینده حضور داشت که شهلا بهروزی راد و اسلام جاهدی به ترتیب موفق به کسب یک نشان طلا و برنز شدندو اکبر طهماسبی نیز پنجم شد.

این مسابقات به میزبانی ازبکستان و در شهر سمرقند در حال برگزاری است.

دسته: 
انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی