معرفی تیم ملی بسکتبال با ویلچر

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
همراه با مسافران کاروان منا در پارالمپیک 2016 ریو؛
معرفی تیم ملی بسکتبال با ویلچر

تیم بسکتبال با ویلچر ایران پس از یک دوره غیبت، در حالی در پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک شرکت می کند که اردوهای آماده سازی را به خوبی پشت سر گذاشته است.

ملی پوشان بسکتبال با ویلچر ایرانی در تورنمنت بین المللی ترکیه در تیرماه با حضور سه تیم پارالمپیکی ترکیه، ایران و هلند، به صورت دوره ای طی شش دیدار با حریفان خود روبه رو شد و با عنوان سومی به کار خود پایان داد.

تیم ملی بسکتبال با ویلچر سال گذشته با راهیابی به فینال مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه سهمیه مستقیم پارالمپیک ریو را به دست آورد، درگروه دوم این دوره بازی ها با تیم های برزیل، آمریکا، انگلیس، الجزایر و آلمان همگروه است. در گروه نخست هم تیم های اسپانیا، استرالیا، کانادا، ترکیه، هلند و ژاپن قرار دارند.

تیم ایران با ترکیب مرتضی ابراهیمی، اسماعیل حسین پور، سامان بلاغی، ایمان بک زاده، محمد صحی، محسن طلوعی، مرتضی عابدی، حسن عبدی، وحید غلام آزاد، محمد محمدنژاد، حکیم منصوری و امید هادی اظهر در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو شرکت می کند.

سیدعباس آقاکوچکی سرمربی این تیم است و عباس خاکی در سمت مربی وی را همراهی می کند. کمال عشق هم سرپرست تیم بسکتبال با ویلچر است.

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی