ملی پوشان ایرانی در آلمان و هلند اردو می زنند

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
دوازدهمین مرحله تمرینات تیم ملی والیبال نشسته؛
ملی پوشان ایرانی در آلمان و هلند اردو می زنند

دور جدید تمرینات تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در ایران، آلمان و هلند برگزار می شود.

هادی رضایی،سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در گفتگو با روابط عمومی پیرامون این خبر گفت:ملی پوشان دعوت شده هجدهم تیر ماه وارد محل برگزاری تمرینات در کمپ تیم های ملی خواهند شد و پس از سه روز تمرین، بامداد 22 تیر ماه به آلمان اعزام می شوند.

وی افزود:پس از ورود به آلمان به مدت 3 روز در شهر کوبلنز اقامت خواهیم داشت و طی این مدت 2 دیدار دوستانه با تیم ملی آلمان برگزار می کنیم.پس از آن به شهر لورکوزن می رویم و با تیم های چین و آلمان دیدارهای دوستانه انجام می شود.البته تیم روسیه هم برای این بازی های تدارکاتی اعلام آمادگی کرده که هنوز حضورش قطعی نیست.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته خاطر نشان کرد:پس از برگزاری دیدارهای دوستانه در آلمان به هلند سفر خواهیم کرد و 2 روز هم در آمستردام با تیم ملی هلند روبرو می شویم.

رضایی گفت: اینکه پیش از بازی های ریو با تیم های پارالمپیکی روبرو می شویم بسیار فرصت خوبی است و می توانیم تیم را بار دیگر از لحاظ نکات فنی،تکنیکی و تاکتیکی محک بزنیم و با آمادگی کامل عازم بازی های پارالمپیک شویم.

وی در پایان اعلام کرد: س از این اردو، مرداد ماه دو مرحله دیگر تمرین خواهیم داشت و آخرین مرحله ی تمرینات نیز شهریور ماه برپا خواهد شد.البته ترکیب نهایی 12 نفره برای بازی های پارالمپیک پس از این اردو مشخص می شود.

داود علیپوریان،صادق بیگدلی (تهران)،ابوالفضل اولیائی (18/04 الی 22/04/1395)،مهرزاد مهروان (البرز)، امیرحسین کفشدار (18/04 الی 22/04/1395)،رمضان صالحی،مرتضی مهرزاد، مجید لشکری (مازندران)، عیسی زیراهی (مرکزی)،میثم علیپور (گیلان)، آرش خرمالی (گلستان)،حسین گلستانی (قم)،مهدی بابادی (خراسان رضوی)،ملی پوشان دعوت شده به این اردو هستند که 18 تیر ماه وارد تهران می شوند.

هادی رضایی به عنوان سرمربی تیم ناظر بر این تمرینات است و علیرضا معمری، بهمن تاروردی زاده و حسن محمدی به عنوان مربیان تیم ملی وی را همراهی می کنند.

محمد صفری به عنوان فیزیوتراپ معرفی شده و سرپرستی اردو نیز بر عهده فرشید عاشوری است.

ملی پوشان کشورمان 22 تیر ماه تهران را به مقصد آلمان ترک خواهند کرد.

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی