هفدمین دوره رقابت های قهرمانی کشور تنیس با ویلچر پایان یافت

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
با قهرمانی تیم آذربایجان شرقی؛
هفدمین دوره رقابت های قهرمانی کشور تنیس با ویلچر پایان یافت

ظهر امروز هفدمین دوره مسابقات قهرمانی کشور تنیس با ویلچر با معرفی تیم ها و نفرات برتر، پایان یافت.

امیر حسین ابراهیمی، دبیر انجمن تنیس با ویلچر  در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون پیرامون این مسابقات گفت: رقابت های قهرمانی کشور از روز دوشنبه، 13 دی ماه آغاز شد و امروز به کار خود پایان داد. در مجموع 34 بازی در بخش مسابقات تیمی و 26 بازی در بخش مسابقات انفرادی انجام شد و در این دوره از مسابقات شاهد افزایش سطح فنی و نزدیک شدن رقابت ها بودیم.

وی افزود: در پایان این مسابقات و در بخش تیمی، آذربایجان شرقی به مقام قهرمانی دست یافت، خراسان رضوی نایب قهرمان شد و عنوان سوم مشترک نیز به تیم های تهران و قم رسید.

ابراهیمی در ادامه گفت: در بخش انفرادی نیز حسین ممی پور از آذربایجان شرقی اول شد، مهدی طیبی از آذربایجان شرقی در جایگاه دوم ایستاد و عنوان سوم مشترک نیز به قاسم احسانی و محسن جلالی از خراسان رضوی رسید.

دبیر انجمن تنیس با ویلچر گفت: داریوش یاغی زهی از سیستان و بلوچستان به عنوان پرتلاش ترین بازیکن مسابقات، مهدی جباری از آذربایجان شرقی به عنوان فنی ترین بازیکن و مهدی عمو زاده از آذربایجان شرقی به عنوان بازیکن امید، کاپ دریافت کردند.

وی افزود: مراسم اختتامیه این مسابقات ظهر امروز در محل فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین با حضور جمعی مسئولین فدراسیون و انجمن تنیس با ویلچر، معاونت قهرمانی و ورزشکاران و تیم های حاضر برگزار شد و شرکت کنندگان با حضور بر مزار شهید گمنام، یاد و خاطره ی شهدای دفاع مقدس را گرامی داشتند.

هفدهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور تنیس با ویلچر از 13 تا 16 دی ماه در محل فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برپا بود و امروز به کار خود پایان داد.

 

دسته: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی