همسرم الگوی زندگی من است / از بانوان جوان دارای معلولیت برای فعالیت در اسکی دعوت می کنم

تنها نماینده بانوان در مسابقات بین المللی اسکی جانبازان و معلولین:
همسرم الگوی زندگی من است / از بانوان جوان دارای معلولیت برای فعالیت در اسکی دعوت می کنم

صدیقه روزبه، تنها بانوی شرکت کننده در مسابقات بین المللی اسکی جانبازان و معلولین، گفتگویی با روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین انجام داد.

وی در خصوص فعالیتش در این رشته گفت: حدود 8 سال است که در رشته ی اسنوبرد فعال هستم و در 2 سال اخیر نیز  رشته ی آلپاین را هم پیگیری می کنم. اما در مجموع تمرکزم بر روی اسنوبرد است و تلاش می کنم در این رشته به عناوین بین المللی دست یابم.

روزبه افزود: الگوی من در زندگی ام همسرم، صادق کلهر است. وی پیش از وقوع حادثه ای که منجر به معلولیتش شد، در اسکی فعال بود و پس از معلولیت نیز نه تنها این رشته را کنار نگذاشت، بلکه با ابتکار عمل توانست با شرایط جدید نیز این رشته را دنبال کند و هرگز اجازه نداد که این اتفاق او را از علاقه مندیش دور کند و خوشبختانه به عنوان تنها نماینده ایران در 5 دوره مسابقات پارالمپیک زمستانی نیز حضور یافته است.

تنها بانوی اسکی باز مسابقات خاطر نشان کرد: این رقابت ها برای اولین بار بود که برگزار می شد و قطعا در دوره های بعدی ورزشکاران با تمرینات بیشتر و آمادگی بهتری حضور می یابند و سطح مسابقات هم بالاتر خواهد رفت. امیدوارم اسکی بازان کشورهای دیگر هم در مسابقات بعدی به ایران سفر کنند تا تجربه ی رقابت با ورزشکاران غیر ایرانی را نیز بدست آوریم.

وی افزود: من تنها خانم شرکت کننده در اردوی تیم ملی و مسابقات بین الملی بودم و ا گرچه تلاش برای جذب بانوان سایر استان ها نیز انجام شد، اما نفرات بیشتری در مسابقات شرکت نکردند. من از همه ی بانوان به خصوص جوانان دعوت می کنم فعالیت خود را در این رشته آغاز کنند و زیر نظر مربیان زبده و با تجربه ی تیم ملی برای درخشش در عرصه های داخلی و خارجی آماده شوند.

انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی