هیات هرمزگان در بخش ورزش بانوان پتانسیل خوبی دارد

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین:
هیات هرمزگان در بخش ورزش بانوان پتانسیل خوبی دارد

بتول مشرف جوادی، نایب رئیس بانوان فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین با مسئولین هیات هرمزگان و بهزیستی این استان دیدار کرد.

وی در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون پیرامون این نشست گفت: در این نشست آقای مرادی، رئیس هیات هرمزگان، خانم عسگری، مدیرکل بهزیستی و نایب رئیس هیات و نیز جمعی از مسئولین بهزیستی استان حضور داشتند و پیرامون مسائل و مشکلات مربوط به توسعه ورزش بانوان گفتگو شد.

مشرف جوادی خاطر نشان کرد: سیاستها و استراتژی کلی فدراسیون در خصوص توسعه و تقویت ورزش بانوان تشریح و در خصوص فعالیت های این هیات در بخش بانوان نیز گزارشی ارائه شد. خوشبختانه هیات هرمزگان پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته و دارای پتانسیل خوبی برای فعالیت ورزشکاران در رشته های قایقرانی و تیراندازی است و امیدواریم بتوانیم زمینه ساز توسعه هرچه بیشتر ورزش بانوان در این استان باشیم.

نایب رئیس فدراسیون در پایان افزود:خانم عسگری، نایب رئیس هیات از تعامل این هیات با سازمانهایی چون بهزیستی خبر داد و اظهار داشت با این حمایت ها، هیات توانسته است گامهای موثری در توسعه ورزش بانوان بردارد و هر زمان که نیاز به کمک داشتیم، بهزیستی هیات جانبازان و معلولین را یاری کرده است و تنها مشکل مهم و عدیده،هزینه های مرتبط با ایاب و ذهاب ورزشکاران و نیز هزینه های اعزام به مسابقات است که اگر این مورد نیز مرتفع شود شاهد شکوفایی هرچه بیشتر ورزش بانوان در این استان خواهیم بود.

 

دسته: 
استان: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی