پیش بینــی حضــــور پــربارتــر کاروان پارالمپیک به نسبت دوره های قبل/ رشد چشمگیر سهمیه های بانوان در پارالمپیک ریو

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
پیش بینــی حضــــور پــربارتــر کاروان پارالمپیک به نسبت دوره های قبل/ رشد چشمگیر سهمیه های بانوان در پارالمپیک ریو

عصر امروز بیستمین مجمع عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین به ریاست دکتر نصراله سجادی، معاون وزیر ورزش و جوانان و کلیه اعضای مجمع در محل فدراسیون برگزار شد.

ارائه گزارش توسط بازرس، حسابرس و خزانه دار فدراسیون در بخش اول مجمع انجام و در ادامه سیاست ها و اولویت های فدراسیون توسط دبیر و نایب رئیس تبیین شد.

در ادامه مجمع گزارش عملکرد سال 94 مورد بررسی قرار گرفت، تقویم و برنامه سال 95 ارائه و اطلاعات جامع  استان ها نیز توسط معاونت امور استانها قرائت شد.

بیستمین مجمع عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین با صحبت های دکتر نصراله سجادی، معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان به کار خود پایان داد.

دکتر سجادی اظهار داشت: فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین با این تعداد رشته ی تحت پوشش کار چندین فدراسیون را انجام می دهد و با وجود مدیریت خوب آقای خسروی وفا و همکارانشان در این فدراسیون نتایج درخشانی طی این سالها حاصل شده است و طبق برنامه ای اصولی پیش می رود.

وی افزود: فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین تعامل و هم افزایی خوبی با سایر فدراسیون ها دارد و جز معدود فدراسیون هایی است که برنامه های مصوب تقویم را به صورت منظم اجرایی می کنند و اینها به دلیل وجود برنامه ریزی دقیق و منسجم است.

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود حضور کاروان پارالمپیک به نسبت دوره های قبل پربار تر باشد و در حال حاضر 88 سهمیه داریم و 12 رشته به بازی های پارالمپیک ریو اعزام می شوند و امکان افزوده شدن یک رشته دیگر نیز هست.

سجادی در ادامه گفت: در بخش بانوان نیز جهش قابل ملاحظه ای در پارالمپیک  رخ داده و از 9 سهمیه پارالمپیک لندن به 21 سهمیه برای ریو افزایش داشتیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: بسیار امیدواریم که با تدارکات خوبی که صورت گرفته کاروان پارالمپیک کشورمان در بازی های 2016 ریو به نتایج درخشانی دست یابد و ما هم تلاش می‌کنیم تا حمایت‌های لازم را در زمینه برنامه های ویژه ای که فدارسیون مد نظر دارد، داشته باشیم.

عکس: رضا جوشقانی

دسته: