پیش بینی 9 هزار جایگاه برای رقابت های والیبال نشسته

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
بازی های پارالمپیک 2016 ریو؛
پیش بینی 9 هزار جایگاه برای رقابت های والیبال نشسته

دیدارهای والیبال نشسته بازی های پارالمپیک ریو در "ریو سنتر پاویلیون" برگزار خواهد شد و 9 هزار جایگاه برای تماشای این مسابقات پیش بینی شده است.

در گزارش وب سایت رسمی بازی های پارالمپیک ریو، از مصاف دو تیم قدرتمند جهان، ایران و بوسنی و هرزه گوین، یاد شده و پیش بینی می شود این دو تیم برای پنجمین بار در دیدار فینال به مصاف هم بروند.

تیم های ایران و بوسنی از بازی های پارالمپیک آتن 2004، تا پارالمپیک لندن 2012، چهار بار در مسابقات فینال با هم روبرو شده اند و تیم بوسنی تنها در پارالمپیک لندن بود که توانست جایگاه قهرمانی را از آن خود کند.

تیم برزیل، میزبان مسابقات و دارنده عنوان نایب قهرمانی مسابقات جهانی در گروه مقابل ایران، گروه A قرار دارد و با تیم های مصر، آلمان و آمریکا هم گروه است.

در گروه B نیز تیم های ایران، بوسنی، چین و روسیه در مسابقات مرحله مقدماتی با هم روبرو خواهند شد.

تیم والیبال نشسته بانوان ایران در گروه B با تیم روآندای شگفتی ساز هم گروه است. این تیم سال گذشته قهرمان آفریقا شد و توانست سهمیه بازی های پارالمپیک ریو را بدست آورد. بانوان ایرانی نیز برای اولین بار موفق شدند از مسابقات پاراآسیایی اینچئون، سهمیه بازی های پارالمپیک را کسب کنند.

تیم های آمریکا و چین، دو تیم قدرتمند و صاحب نام والیبال نشسته بانوان هستند که در گروه B، با تیم های ایران و روآندا قرار گرفته اند و در گروه A نیز تیم های برزیل، اوکراین، روسیه و چین با هم هم گروه هستند.

دیدارهای والیبال نشسته بازی های پارالمپیک ریو از 6 تا 9 سپتامبر در مجموعه ی "ریو سنتر پاویلیون" برگزار می شود و دیدار فینال نیز 18 سپتامبر انجام خواهد شد.

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی