کمانداران جانباز و معلول ایرانی امروز به مصاف حریفان می روند

نسخه قابل چاپنسخه قابل چاپ
تورنمنت انتخابی تیر و کمان پارالمپیک – جمهوری چک؛
کمانداران جانباز و معلول ایرانی امروز به مصاف حریفان می روند

رقابت های انتخابی تیر و کمان پارالمپیک 2016 روز گذشته به صورت رسمی افتتاح شد و مسابقات آن از امروز، سه شنبه، آغاز می شود.

مجید کهتری، سرپرست کاروان اعزامی ایران در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون دراین خصوص افزود: کمانداران کشورمان روز گذشته در دو نوبت صبح و عصر تمرین کردند و برنامه تست تجهیزات آنها انجام و پس از آن مراسم افتتاحیه با حضور نمایندگان کشورهاش شرکت کننده برگزار شد.

وی گفت: مسابقات مرحله ی مقدماتی با حضور 253 ورزشکار از 48 کشور دنیا برگزار از امروز آغاز می شود و در نوبت صبح رقابت های ریکرو مردان و زنان و نیز رقابت های کلاس W1 مردان و زنان برگزار می شود و مسابقات کامپوند زنان و مردان نیز در نوبت عصر انجام خواهد شد.

سرپرست کاروان اعزامی کشورمان خاطر نشان کرد: شرایط جوی "نووا مستو"، محل برگزاری مسابقات، بسیار ناپایدار و توام با بارندگی های شدید است که امیدواریم در روند برگزاری مسابقات اختلالی ایجاد نکند.

تیم ملی تیر و کمان کشورمان با ترکیب ابراهیم رنجبر، غلامرضا رحیمی، مجید کاکوش، هادی نوری، فرزانه عسگری، محدثه کهنسال، سمیه عباسپور، سیده زهرا حسینی و علی اصغر فتاحی در این رقابت ها حضور یافته و شانس خود را برای کسب آخرین سهمیه های پارالمپیک امتحان می کند.

دسته: 
انجمن: 

نظرات (0)

شما اولین کسی باشید که نظر می دهید.

CAPTCHA
جهت تشخیص برنامه های مخرب از کاربران واقعی